O FIRMIE

„STALEX” jest prężnie działającą i szybko rozwijającą swoje skrzydła na terenie całej Polski firmą rodzinną, w której fach spawacza i ślusarza jest przekazywany z pokolenia na pokolenie. Od trzech lat rozszerzamy swoja działalność również poza granice naszego Państwa.

Od wielu lat firma poszerza grono wysoko wykwalifikowanych, solidnych pracowników, którzy dzięki zaangażowaniu i dokładności zapewniają najwyższą jakość udzielanych przez nas usług oraz wyprodukowanych przez przedsiębiorstwo dóbr.

Na obecny czas jesteśmy bardzo zgranym zespołem który ciągle podnosi swoje kwalifikacje poprzez odbywanie wszelakich szkoleń w zakresie wykonywania naszego zawodu. Spawamy wszystkimi metodami ( TIG, MIG, MAG, MMA ) , zajmujemy się obróbką stali oraz metali kolorowych. Wykonujemy nasze usługi dla dużych przedsiębiorstw jak i również dla klientów indywidualnych według dokumentacji projektowej, rysunków technicznych lub pomysłu i wizji naszych klientów.

Nasza firma posiada długoletnie doświadczenie w odrestaurowywaniu zabytkowych elementów wykonanych z różnego rodzaju metalów na budynkach objętych nadzorem konserwatorskim głównie w centrum Krakowa.

Nasze wysiłki i pasja skupiają się przede wszystkim na obróbce stali, wytwarzaniu balustrad ze stali nierdzewnej oraz tz. czarnej, bram przesuwnych, skrzydłowych, konstrukcji schodów, spawanie różnych elementów z aluminium, miedzi, żeliwa, tytanu.

Aby nadążyć za coraz większą paletą nowoczesnych rozwiązań i pomysłów na nie typowość zastosowanych u klienta wzorów balustrad nasza firma nawiązuje współprace z coraz większą gamą dostawców oferujących innowacyjne techniki montażu poszczególnych części balustrad i bram takich jak: szkło, drewno, tworzywa sztuczne oraz automatyka bramowa. Dzięki posiadaniu wymyślnych maszyn do zmiany kształtu profili, prętów oraz rur możemy zaspokoić każde życzenie klienta o jedynym w swoim rodzaju wzorze balustrady.