Menu Zamknij

O firmie

Nasza firma

Stalex to rodzinna firma z siedzibą w Krakowie działająca w branży metalo-plastyki, obróbki skrawaniem, spawalniczej, produkcyjnej od dekad. Jesteśmy zgranym zespołem specjalizującym się w obróbce CNC. Realizujemy zlecenia klientów indywidualnych oraz dużych przedsiębiorstw z całego Świata. Zatrudnieni przez nas pracownicy odznaczają się świetnymi umiejętnościami technicznymi, dokładnością i zaangażowaniem w powierzone zadania. Jako prężnie działająca firma nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. Inwestujemy również w rozwój naszego zaplecza technologicznego, przez co możemy zaoferować klientom szeroki wachlarz usług z zakresu obróbki metali kolorowych i stali.
 

Zaawansowane techniki spawania

Zaawansowane techniki obróbki:
Podczas obróbki metali wykorzystujemy zaawansowane techniki spawania, toczenia, frezowania, cięcia, gięcia i szlifowania.

Zlecenia realizujemy na podstawie:
– rysunków technicznych
– dokumentacji projektowej
– pomysłu i wizji naszych klientów.

Nasze kompetencje pozwalają nam na spawanie wszystkimi metodami – MIG, TIG, MMA i MAG.( Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty ). Dzięki wykorzystywanym technologiom wykonujemy również nietypowe zlecenia. Posiadamy doświadczenie w odrestaurowywaniu zabytkowych elementów z metalu. Pracowaliśmy m.in. nad budynkami objętymi nadzorem konserwatorskim w centrum Krakowa.

Nowoczesny park maszynowy

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet bardzo wymagających klientów. Stawiamy przede wszystkim na rozwój, dlatego nieustannie rozszerzamy nasze zaplecze technologiczne o nowe maszyny CNC i urządzenia. W naszym parku maszynowym znajdują się między innymi: Frezarki CNC, Tokarki CNC, szlifierki do powierzchni płaskich, prasy krawędziowe, przecinarki taśmowe, giętarki do kształtowników, spawarki, maszyna do dennic, szlifierki do rur, gilotyny, walcarki, ukosowarki, gwinciarki.